ארה"ב תיעוד: מחבלת מצריה דקרה שוטר מול בניין העירייה בטמפל טראס וחוסלה במקום

המקרה קרה בשישי האחרון, מחבלת ממוצא מצרי, בשם הבה מומטז אל-אז'רי, תקפה בסכין גדולה שוטר בטמפל טראס, פלורידה. השוטר ביקש ממנה להוריד את הסכין וכאשר לא נענתה לו, השוטר ירה בה וחיסל אותה.

גורמים המעורבים באירוע הצהירו כי המחבלת המצרית, היא אחותו של מחבל "דאעש" האמריקני ממוצא מצרי, מוחמד מומטז אל-אז'רי, שנעצר על ידי ה- FBI ב- 24 במאי, באשמה של תמיכה בארגון הקיצוני ותכנון פעולת טרור בארצות הברית.

ככל הנראה המעצר הרגיז את אחותו בת ה -21, ולכן היא החליטה לנקום.

ביום שישי האחרון התיישבה על ספסל עץ מול בית העירייה, וכששוטר עבר מולה, היא ביקשה את עזרתו בדרך כלשהי, כשהוא התקרב אליה, היא תקפה אותו בסכין גדולה, שלמעשה דומה יותר לחרב מאשר לסכין, השוטר הצליח להתחמק ממנה, ולירות בה למוות

גורמי המשטרה לא מסרו כל מידע על שמו של השוטר אלא שהוא רק סבל מפציעות שלא איימו על חייו, וכי "הייתה לו רק אפשרות אחת שהיא לירות", על פי מה שמציין טמפה ביי טיימס את מפקד המשטרה, כפי שציטט עדים כי הקצין הוא צעק לעברה של המחבלת: "זרקי את הסכין. זרקי את הסכין" שוב ושוב בזמן שרדף אחריה, אך היא עקשה בעקשנות במה שהתכוונה, אז הם ירו בה.

באשר לאחיה, ה- FBI עצר אותו לאחר שאותרו בו כשהוא גולש בחדרי הצ'אט של הארגון הקיצוני "דאעש", ואז הם מצאו אותו מתאמן בפיגוע, לאחר שקנה מקלע, ואז התברר מחקירתו שהוא ניסה בעבר להצטרף לדאעש סוריה עם אביו ושני אחרים, לפני שחזר בסוף 2018 לארצות הברית, במיוחד לטמפה, פלורידה, שם הוא גר.

המחבל מוחמד מומטז אל-אז'רי פעיל דאע"ש, אחיה של המחבלת

!תהיו הראשונים לדעת

תגובות לכתבה

דילוג לתוכן