עזה: דיווח כי הפלגים ברצועה העלו את רמת הכוננות לרמה הגבוהה ביותר מאז חיסול אבו אל אטא

פלגי הטרור בעזה הודיעו על רמת הכוננות הגבוהה ביותר ברצועת עזה, מחשש להתדרדרות המצב הביטחוני וכישלון הרגיעה הנוכחית למצב של מתח.
העיתון הערבי החדש (ערב אלגדיד) אמר כי ציטט מקורות בהתנגדות הפלסטינית והם העלו את רמת הכוננות בכל רחובות הרצועה והציב מחסומים רבים ובדיקת מכוניות העוברות ברצועת עזה באינטנסיביות.

עוד טוענים כי עזה ראתה רק פעמיים רמת כוננות כזאת, וזה היה לאחר החיסול של מנהיג גדודי חללי האחים עז אלדין אלקסאם, חמאס, ולאחר המבצע של היחידה המובחרת הישראלית שהתקיימה ממזרח לח'אן יונס, דרום רצועת עזה, שהביא למותו של אחד ממנהיגי הקסאם וחיסולם של אחרים.

עוד נכתב בדיווח כי למרות הרגיעה הנוכחית, ההנהגה בעזה מעריכה, כי הצבא הישראלי מתכוון לתוקפנות חדשה על עזה.


המקור חשף כי ביטחון ההתנגדות הפלסטינית הזהיר את מנהיגי עז אלדין אלקסאם ואת הגורמים לנקוט משנה זהירות, כמו גם לבקש מהם להעלות את רמת הביטחון האישי ולא להתקרב לגבולות רצועת עזה בסמוך לשטח ישראל.


על פי המקורות שדיברו עם העיתון אל-ערבי אל-ג'ייד, כי יש חשש שתתבצע פעולת התנקשות נקייה " כלומר, כפי שקרה עם מפקד החמאס מאזן פוקהא, מערבית לעזה, מאחר שהוא חוסל על ידי משתפי פעולה עם ישראל. עוד מציינים כי החשש של החמאס הוא גם מפני חדירות חדשות לרצועת עזה, ולכן הפלגים הפלסטינים הגבירו את נכונותה להתייחס אליה ישירות.


על פי הערכות של הפלגים הפלסטינים, כוחות צה"ל עשויים לפתוח בתהליך חטיפה של אחד מראשי ארגוני הטרור

כוחות הביטחון של עזה מחדדים את הנהלים ברצועת החוף של רצועת עזה מחשש לכל הסתננות הצבא הישראלי דרך הים

!תהיו הראשונים לדעת
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

תגובות לכתבה

דילוג לתוכן