החמאס: מחר נחשוף מידע חדש על פעולת המודיעין הישראלי שנכשלה בעזה לפני שנה

גדודי עז אל-דין אל-קסאם, הזרוע הצבאית של (חמאס) כי המידע על הציונים והנתונים שהושגו בהפעלת החרב הם אוצר מודיעיני אמיתי ופגיעה חסרת תקדים למודיעין האויב וכוחות העילית והחשאית שלו.

ערוץ אל-ג'זירה הודיע כי הוא ישדר מחר "תוכנית תחקיר בלעדית" על פעולת "מגבלת החרב" יחידת המודיעין הישראלי שנחשפה בעזה, שבה התעמתו גדודי עז אל-דין אל-קסאם בניסיון חדירה הישראלי הכושל ממזרח לחאן יונס בדרום רצועת עזה בשנה שעברה.

הערוץ אמר שהוא יציג תמונות ומידע שנחשף לראשונה על החדירה הכושלת.

https://twitter.com/TamerMisshal/status/1199389916339343361?s=19

התחקיר ישודר ביום ראשון בשעה 22:00

החקירה כוללת ראיונות בלעדיים עם לוחמי גדודי קסאם שגילו את היחידה ורדפו אחריה.

דובר צבא אל-קסאם, אבו עוביידה, אמר במהלך מסיבת עיתונאים ביום השנה הראשון למבצע החרב: "מה שיש לנו בסיוטים הגרועים ביותר שלנו לא יכול היה לדמיין שזה יקרה בידינו, וכי ההתנגדות משתמשת בנכס הביטחון והמודיעין הזה לטובתה בקרב המוחות והמאבק המוחי בינה לבין הכיבוש הציוני." ".

הוא הסביר כי הקסאם יחשוף בשבועות הקרובים כמה מהפרטים והסיבות להפעלת החרב והישגיו, ואת המאמצים האדירים שעשה האויב בכדי לחדור למערכות ההתנגדות, שנכשלנו שוב ושוב.

ב- 10 בנובמבר 2018 חדר כוח ציוני מיוחד לחדר אזרחי באזורים המזרחיים של ח'אן יונס, שהתגלה על ידי כוח הביטחון של גדודי קסאם והותקן ואומת את הכוח.

הרכב ניסה לברוח לאחר סיכול פעולתו, אך הקסאם מוג'אהדין המשיך לרדוף אחר הכוח ולהתמודד עמו עד לקו החולף. מטוסי הקרב שלו פינו את שאר חברי הכוח באמצעות כיסוי אש כבד והפצצה אווירית קשה.

!תהיו הראשונים לדעת
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

תגובות לכתבה

דילוג לתוכן