משטרת סעודיה עצרה את האב האכזר שהתעלל בבתו בת ה-3- מסתבר שמשפחתו מהשטחים

לאחר שהסרטון התפשט החלו הרשויות הסעודיות בחקירת האירוע, "המידע המגיע למרכז דיווח האלימות מאומת על ידי מי שהופיע בסרטון", אמר חאלד אבולחאייל, דובר משרד העבודה והפיתוח החברתי של סעודיה. התעללות בילדים. "

אבו ח'יל הוסיף: "עמיתים ביחידה להגנה חברתית בתיאום עם הרשויות המוסמכות להגיע לאב המכה."

מהמשטרה נמסר בהודעה: "בהתייחס לווידיאו, באמצעות מדיה חברתית, של אדם שעינה את בתו בת השלוש, נהלי החיפוש והחקירה הובילו לזיהוי, תושב הלאום הפלסטיני בעשור בן 40, שם נעצר בעיר בקזבלנקה, דרומית לבירה ריאד. משרד רווחה הסעודי העניק את הטיפול הדרוש לילדיו, המונה ארבעה ילדים, בתיאום עם הרשויות הנוגעות בדבר, ולנקוט נגדו בפעולות קבועות.

*הסרטון קשה מאוד לצפייה!!!

היא הדגישה את האחריות של "משרד הפנים בביטחון המולדת, אזרח ותושב, וכי רשויות הביטחון יפעלו במלוא העוצמה והמוצקות ובקפדנות בכדי להרתיע את כל מי שנכנס לעצמו כדי לפגוע בביטחון החברה ובבטיחות והיציבות".

הקליפ עורר תרעומת וכעסים ברחבי פלטפורמות התקשורת, ואחריו סרטון נוסף של האב שנרדף, והצדיק באומרו שהמעבר ישן ולימד את ילדו ללכת, אך כעת היא הולכת ובריאה, וכי הוא עובר מצב נפשי, ואשתו עזבה אותו בבית וגידלה ילדים, והפיץ את הסרטון. בגלל אי הסכמה איתה, "מה שהניע אנשים לדרוש גישה אליו להביא את האב לדין בעונש.

!תהיו הראשונים לדעת

תגובות לכתבה

דילוג לתוכן