צפו:חיסול בעזה- ארגון סלפי חיסל שלושה שוטרי חמאס בשני פיגועים בעיר

עדכון: במהלך הלילה על פי דיווחים מרצועת עזה.
חמאס וכוחות המשטרה ברצועה עצרו הלילה עשרות חשודים במעורבות ב-2 האירועים בתחילת הלילה בהם נהרגו 3 אנשי משטרה בעזה.
בין החשודים שנעצרו נמנים פעילים של ארגון דאעש, פעילים בארגונים סלפים קיצוניים, וכן אנשי דת.
על פי המשרד לבטחון פנים בעזה.
המשטרה וכוחות הביטחון, לא ינוחו ולא ישקטו, עד אשר ישימו את ידם על כל הנוגעים בדבר.

הודעה לעיתונות שפרסם משרד הפנים והביטחון הלאומי בעזה על הפיצוצים שכוונו לשני מחסומי משטרה:

הנהגת המשרד לביטחון הפנים הלאומי בעקבות הפושעים שבצעו פיגוע, במחסומים של המשטרה, ביום שלישי בערב 2019/08/27, וכתוצאה מכך נהרגו שלושה אנשי משטרה, והם:

1. סגן / סלמה מג'יד אל-נדים (בן 32)
2. סגן / וואל מוסה מוחמד ח'ליפה (בן 45)
3. עלאא זיאד אל-גרבלי (בן 32)

כל השלושה משתייכים למשטרת התנועה וההצלה ברצועת עזה, בנוסף נפצעו שלושה נוספים.

אנו מבכים את מות הקדושים אלו קדושים של המשטרה, ואנחנו מקווים להחלמתם המהירה של הפצועים, וחשוב לנו להדגיש מספר נקודות חשובות, ואלו הם:

1) שירותי הבטחון הצליחו כבר לשים את ידיהם על העקבות הראשונות של מבצעי הפשע הנורא הזה ועל שולחיהם, והחקירה נמשכת ותמשך על מנת לחשוף את כל הפרטים. שעליהן כבר נודיע בהמשך.

2) אנו מבטיחים לאזרחי רצועת עזה יציבות של המצב הביטחוני בעזה, ומדגישים שהפיגועים הללו – שנועדו לטרוף את הקלפים בזירה הפנימית – הם אירועים של מפגעים בודדים. ולא ישפיעו על המצב ברצועה.

3) הידיים החוטאות שביצעו את הפשע הנורא הזה, לא יצליחו להעלם לפני שנעניש אותם, וכוחות הבטחון יגיעו לכל מקום לחשוף את האמת., ונתמודד עם המצב הביטחוני הזה, במיוחד שהפשע כוון לגדוע את חייהם של גיבורי המשטרה ושירותי הביטחון ברצועה.

4) לא נאפשר לאף אחד לפגוע בביטחונם של אזרחי הרצועה, וכל הנסיונות, והלחשושים, וכל מיני גורמים (רמיזה לישראל). בעניין הזה ייכשלו, ונכה ביד ברזל כל מי שעובד בשבילם, בכל כיסוי ובכל דרך שהיא.

5) אנו מתחייבים לאנשינו הנאבקים להישאר במשרד הפנים ובביטחון הלאומי של ביטחון עזה, יהיו הקרבנות אשר יהיו, לא נעבור לסדר היום עד אשר נחשוך את כל העומדים אחרי הפשע הנורא הזה, וכמובן שולחיהם.

6) הכיבוש הציוני וסוכניו פועלים כל העת לקעקע את מצב הביטחון והיציבות ברצועת עזה, והם משתמשים בשיטות שונות, שירותי הביטחון סיכלו תוכניות רבות, ועדיין מהווים חסם לכל הניסיונות לפגוע ביציבות בעזה, והאוייב משתמש בשיטות וצורות שונות.

7) אנו קוראים לכל מי שתומך בנו לגנות את המעשה הפחדני הזה, ולעמוד לצידנו מאוחדים אל מול מעשה טרור שכאלו, שמבקשים לעורר כאוס וחורבן, ולפגוע בעורף שלנו ובלכידותה. אנו מודים גם לאנשינו על שיתוף הפעולה שלהם עם שירותי הביטחון בעבודתם לחשיפת הפושעים והעומדים מאחוריהם.

8) אנו קוראים לתקשורת ופעילי הרשת החברתית, לא לזרז את העברת החדשות, ומקורם שלא במקורות רשמיים, אלו העובדים בהפצת שמועות וחדשות כוזבות, הם שותפים לנסיון הערעור של היציבות הביטחונית ברצועה.

משרד הפנים והביטחון הלאומי
יום רביעי, 8 באוגוסט, 2019

!תהיו הראשונים לדעת
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

תגובות לכתבה

BtNews

Sharing the news that mainstream media won't

דילוג לתוכן