שאהב ניוז של החמאס מפרסמת- אלה השוטרים שרצחו את המחבלים מירושלים

הפיגוע היה ב-15/08/19 שני מחבלים התקרבו לכוח משטרה שלפו סכינים ארוכות והתחילו לדקור שוטר, כוח המשטרה חיסל את שני המחבלים במקום.

ההסתה הערבית טענה כי מדובר בהוצאה להורג של השניים, והחלו חיפושים לאיתור השוטרים היורים.

אנחנו נביא לכם את "דו"ח הקרן הבנלאומית לירושלים" שחיפשה ואיתרה לטענתה את השוטרים.

(הדו"ח צונזר על מנת לשמור על חיי השוטרים)

מחקירה של הקרן הבינלאומית לירושלים נחשפה שמות ותמונותיהם של שוטרי ישראל, מבצעי הריגתם של שני קדושים מעונים, נסאם אבו רומי וחמודה אל שייח 'בירושלים הכבושה, בדרישה להעמידם לדין בינלאומי.

"ביום חמישי 15-8-2019, לאחר תפילת אשר, כששני סכיני מטבח מסתתרים בקפלי הבגדים, נערים, נסים אבו רומי וחמודה, בנו של שייח בן הארבע-עשרה, נעים לעבר דלת השרשרת. חמודה מרימ את הסכין מוקדם ומנסה לדקור את החיילים הקרובים ביותר." נסאם אבו רומי נהרג באופן מיידי, וחמוד שייח 'נפצע קשה, מצהיר כי המשטרה הציונית בין פצועים קלים עד בינוני.

"האם נטרול הסכנה הנשקפת על ידי שני הנערים עם סכיני המטבח, הצריך התרוקנות של שלושה אקדחים בגופם? האם אי אפשר היה לשלוט עליהם אחרי הכדור הראשון? מדוע מפקד הסיור בחר לפרוק לחלוטין את אקדחו ולעקוב אחרי שניים מעמיתיו לפני שהרים את ידו?" כדי שיפסיקו?

הסרטון בן 14 השניות, שפרסמה המשטרה הציונית, מראה בבירור כי גורם אחד בסיור היה "מאוים" וארבעת הנותרים לא היו בהגנה עצמית ישירה, והנערים הצליחו לשלוט בהם. כדי להצדיק הרג זה, המשטרה הציונית הפיצה את הסרטון, בתודעתם הגזענית, כל מי שהתחנן בפני עצמו להתקרב לכוח המשטרה שלו היה ראוי להיהרג והיא ניסתה להפיץ את ההיגיון הזה ולהדפיס אותו לתודעה של כולם, כך שזה יהיה מקובל על פלסטינים, ערבים ובינלאומיים.

"אלה ראויים להיהרג", ההודעה לפיה הסרטון רצה להרעיל את התודעה שלנו, ועל כך, החקירה העיתונאית הזו, להכניס את כל מי שמתעניין בצדק לנקודת מוצא להביא את הרוצחים האלה לדין.

זיהוי הרוצחים:

איתור זהותם של הרוצחים לא היה קשה.למרות שעבדו במנגנון ביטחוני, הגישה לחשבונות המדיה החברתית שלהם הייתה קלה ונדרש רק מעט ידע בשפה העברית. אם יש קושי אחד בלבד, זה הטרור שהכוח הכובש מנסה לזרוע בליבם של האנשים כשמישהו מדבר איתם על זהותו של קצין משטרה, אך זה לא מנע תוצאה.

בחקירה נמצא את זהות ארבעת חברי הסיור המוצגים בסרטון, ואת התפקיד שמילא כל אחד מהם:
*** תושב:***, מפקד הסיור שפניו מוצגות בסרטון המשטרה הציונית, שפונה לירות ולפרוק את אקדחו לחלוטין. מצביע על שאר הסיור לעצור.

מוביל בדרך כלל כוח של 12 שוטרים האחראים על הבטחת פלישות ציוניות קיצוניות במהלך הבוקר בין השעות 7: 30-11: 00 בבוקר, ואז חוזר לנקודת השירות שלו בפתח ***.

במהלך החקירה פורסמה תמונה של *** במדיה החברתית כשהוא עוזב את ***, אותה מנסים הרשויות הישראליות לסגור מחדש בכל דרך שהיא. **** מחק את חשבון הפייסבוק שלו לאחר התפשטות התמונה. נלקח אליו והסיר את כל התוכן האלקטרוני שלו מאתרים רבים.

**** ממשפחה יהודית עם קרובי משפחה שהגיעו לדרגות גבוהות במשטרה ובצבא הציוני, זה מסביר את מקום מגוריו ****, עיר של האליטה בעלת יכולת כלכלית, כולל תא"ל בדימוס ***** מפקד משטרת ****, *****, מפקד משטרת **** לשעבר., ו ניצב בדימוס ****, מפקד כוחות היבשה בצבא הציוני במלחמת **** בעזה.

****יף : ציוני ממוצא ערבי,מהעיר * * ממחוז עכו בצפון פלסטין הכבושה, הוא זה שמופיע בסרטון העומד מול השולחן, החבר השני בסיור ירה כדורים, הרים את אקדחו וירה בכבדות מבלי לבדוק, והיה ישירות מול שרשרת הדלתות הפתוחה שומר מסגד אל אקצה, אימרן רוגבי, אימראן הוא השומר בדלת השרשרת, עומד מול הדלת לראות מה קורה. לאחר מכן, ממשיך **** לפרוק את הכדורים שלו בגופתו של הילד נסאם אבו רומי השוכב לפניו.

**תושב*** שבגליל בצפון פלסטין הכבושה, הוא יושב על השולחן כפי שמוצג בסרטון, כאשר הוא עומד ויוצא מאקדחו, הבנים קיבלו כמה כדורים משני עמיתיו והוא שוכב על האדמה.

****: מהעיר***: הוא מופיע בסרטון המשטרתי המחזיר את גבו למצלמה. הואמנסה להכות את השאהיד נסאם אבו רומי בשקית שנשא על גבו. לאחר שירה באבו רומי, הוא זורק את התיק ומכניס את ידיו לאוזניו מקולות הכדורים שנורו משלושת האקדחים של חבריו לסיירת.

הקרן הצהירה כי במהלך יישום החקירה הזו הסתער כוח משטרה ציוני על קפלת באב אל-רחמה והחל לרוקן אותו מריהוטו בשבת 17-8-2019. סרטון המתעד חדירה זו הראה את השתתפותו של *****, שפעילים פרסמו תמונה שלו בכוח שהסתער על קפלת באב-רחמה פניו הם מעגל עם איור המעיד שהוא עצמו היורה של אבו רומי ושייח '.

!תהיו הראשונים לדעת
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

תגובות לכתבה

דילוג לתוכן