דובר חמאס:" עזה יכולה ללמד את הכיבוש ועוזריו, את הלקחים הקשים בכל עימות שיבוא"

מנהיג התנועה חוסיין, מושיר אל-מסרי, אמר היום (ג ') כי עצרות החזרה הולכות ומתעצמות, ובדרכי שלום, הן בבלונים והן באלה. "כלים אלה מפעילים לחץ ממשי על הכיבוש כדי לכפות עליו את הבנות השלווה ולא לחמוק מהם"."התנועה תמשיך וזה מסר שהיום בעזה, שמפעילה למען העם בלחימה בכיבוש, יש את הזכות למצוא תמיכה ממנו", אמר מסרי בנאום שנשא בתנועה הימית ה -22.

הוא הוסיף: "עמנו על אדמת עזה עומד ועושה למען העם הערבי והאסלאמי בהגנה על מסגד אלאקצא", ומדגיש את "זכותה של עזה לאומה להפסיק את הנורמליזציה עם הכיבוש".הוא ציין כי "העם שלנו מעריך כל ערבי ובינלאומי תמיכה בו", ממשיך: "לא נאפשר לכיבוש להשתמש בהבנות הנייר ובהענקת פלטפורמות הבחירות של המדינה".

"הרצון שלנו הוא חופשי והחלטתנו היא מהראש שלנו, ולא נהיה כפופים לכל הניסיונות להתמקח ולסחוט", אמר מסרי.הוא הוסיף: "אנחנו אומרים לנתניהו כי שדה העימות הוא לא עם האסירים הבלתי חמושים ולנסות לבודד אותם ואת הצידוקים, אבל מאפס עם ההתנגדות ובמנהרות מתחת לאדמה וב שפת הים לפני מפקדי ההתנגדות".הוא הוסיף כי "עזה יכולה ללמד את הכיבוש ועוזריו, את הלקחים הקשים בכל עימות שיבוא", והדגיש כי המצור והסנקציות ייפלו מול רצון עמנו בעזה לא יהיו כפופים לה.

!תהיו הראשונים לדעת

תגובות לכתבה

3 Comments on "דובר חמאס:" עזה יכולה ללמד את הכיבוש ועוזריו, את הלקחים הקשים בכל עימות שיבוא""

 1. This piece of writing is truly a nice one it helps new web
  viewers, who are wishing for blogging.

 2. I constantly spent my half an hour to read this blog's content everyday
  along with a cup of coffee.

 3. What's up, every time i used to check website
  posts here early in the break of day, because i enjoy to gain knowledge
  of more and more.

Leave a comment

Your email address will not be published.
דילוג לתוכן